KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14156307
nr 1415 6307
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Venedig, 39x28, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:53:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr